מונה נטו
072-2575187
   
   
 
 
נשמח לתאם עמכם
פגישת ייעוץ!
חייגו עכשיו:
072-2575187
או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:
 
 
 
 

  מתקן פוטו וולטאי

 
 

מסתבר שבמדינתנו הקטנה יש יתרונות רבים ,אחד היתרונות הוא משאב טבע שלא מנוצל מספיק טוב להספקת אנרגיה , השמש היא משאב אשר ניתן להפיק ממנו אנרגיה לייצור חשמל , במדינת ישראל משאב זה לא מנוצל בעיקר מסיבות שהן סיבות בירוקרטיות , על מנת להפיק כמויות אנרגיה יש צורך בהקמת מתקנים פוטו וולטאים.

מתקן פוטו וולטאי או בשמו המוכר יותר מתקן סולארי הוא למעשה מערכת אשר קולטת את קרני אור השמש ובטכניקה מסוימת מסוגלת להפוך אור שמש זה לאנרגיה חשמלית , מתקן פוטו וולטאי כזה יכול להיות מותקן על גגות של משרדים , בתים פרטיים ,לולים, וכולי.

ניתן להקים מתקן פוטו וולטאי לייצור חשמל בצורה מסחרית, לשם כך זקוקים לשטחים גדולים אשר יוכלו לקלוט כמויות גדולות מאוד של שמש ולייצר כמויות של חשמל על מנת שניתן יהיה למכור אותו בצורה מסחרית ולעזור בכך למאמצי חברת החשמל של ישראל לייצר כמויות חשמל לכל המדינה.

מה הם היתרונות של מתקן פוטו וולטאי ?

ראשית כל זוהי אנרגיה ירוקה אשר ניתן להפיק ממנה חשמל ללא זיהום אוויר כמקובל בייצור החשמל כיום , זוהי מערכת נוחה יחסית להתקנה , כל מי שמעוניין להקים מתקן פוטו וולטאי למעשה יכול לפנות לחברות העוסקות בכך כמו חברת סולאר גרין וליהנות ממערכת סולארית לייצור עצמי של חשמל.

אז איך זה נעשה ? המתקן הסולארי אשר יותקן על גג המבנה שלכם ייצר כמויות של חשמל אשר יספיקו להפעלת אותו מבנה , במידה ויהיה צורך בעוד חשמל על מנת להפעיל את המבנה חברת החשמל תעמיד לרשותכם את ההפרש הנדרש והתשלום כמובן יהיה רק בעבור החשמל שנקנה מחברת החשמל, במידה ויהיו עודפי חשמל מהייצור העצמי תזוכו על ההפרש.

מתקן פוטו וולטאי רק בסולר גרין

חברת סולר גרין המתמחה בהתקנת מערכות סולאריות תעמיד לרשותכם צוות של אנשים מקצועיים שידעו לתת לכם הסבר מפורש של כל ההטבות וההשלכות של בניית מערכת כזו, למערכת כזו שנבנית על ידי סולר גרין היא באחריות מלאה של החברה .
 


 

 
 
חברת Solargreen , הינה החברה המובילה בתחום התקנת מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות בארץ.
כתובת למשלוח דואר: סולאר גרין בע"מ, ת.ד 1022, אירפורט סיטי, נתב"ג 70100  |  פקס: 077-544-7866  |  דוא"ל: info@solargreen.co.il
 
מגש פירות
אנרגיה ירוקה
אנרגיה סולארית
אנרגיה חלופית
מתקן פוטו וולטאי
אנרגיה סולרית
תחנת כוח סולארית
גג סולארי
חווה סולארית
חשמל ביתי
מערכת סולארית
 
ייצור חשמל
פאנלים סולאריים
אנרגיית השמש
לוחות סולארים
מערכת סולרית
התקנת מערכת סולארית
מערכת חשמל סולארית
מערכת פוטו וולטאית לייצור חשמל
פנלים סולריים
מערכות סולאריות
 
אנרגית שמש
אנרגיית רוח
אנרגייה סולארית
לוח סולארי
מחיר למערכת סולארית
ייצור חשמל
מערכת סולארית ביתית
אנרגייה סולרית
חשמל סולרי
 
חברות אנרגיה סולארית
תאורה סולארית
מערכות חשמל סולאריות
תא סולארי
אנרגיה סולארית בעולם
פאנלים סולארים
התקנת מערכות סולאריות
אנרגיה סולארית ביתית
מערכות אנרגיה סולארית
 
מערכות סולאריות ביתיות
סולארית
חשמל סולארי
חברות סולאריות
חשמל לתעשייה
תאורה סולארית
רשות החשמל אנרגיה סולארית
מערכת אנרגיה סולארית
 
קידום אורגני | קידום אתרים