מונה נטו
072-2575187
   
   
 
 
נשמח לתאם עמכם
פגישת ייעוץ!
חייגו עכשיו:
072-2575187
או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:
 
 
 
 

  סולארית

 
 
הקמת מערכת סולארית ביתית – פתרון חכם לחסכון כספי והכנסה נוספת ללא מאמץ!
 
מהי טכנולוגיה סולארית?
 
טכנולוגיה סולארית היא האנרגיה שמופקת מקרני השמש. השמש מספקת לנו לא רק אור וחום, אלא גם אפשרות לנצל את הקרניים שלה לייצור אנרגיה. טכנולוגיה סולארית היא אנרגיה "ירוקה" – היא משתמשת במשאב שאינו מתכלה,השמש, ואינה יוצרת פסולת המזהמת את כדור הארץ. מאותן סיבות, טכנולוגיה סולארית היא גם זולה מאד. בארץ ישראל, שהיא ארץ מלאת שמש, השימוש בטכנולוגיה סולארית הוא מתבקש.
 
מערכות שעושות שימוש בטכנולוגיה סולארית
 
ישנן סוגים רבים של מערכות המשתמשות באנרגיית השמש. המערכות הפשוטות והמוכרות לכולנו, הן המערכות שמשתמשות בחום השמש לצרכיו של האדם. המערכת המוכרת שבהן היא מערכת דודי שמש. בדוד שמש מותקנים קולטנים מיוחדים, אשר קולטים וכולאים את חום השמש ומשתמשים בו על מנת לחמם מים. מערכת מוכרת נוספת היא החממות – בהן משתמשים כדי להוסיף חום לגינות ירק הדורשות חום רב לגידול. מערכות אלו הן מערכות פשוטות, אשר עושות שימוש בטכנולוגיה סולארית לצרכי חימום לבד, לצד אלו ישנן גם מערכות מורכבות יותר.
 
ייצור חשמל באמצעות טכנולוגיה סולארית
 
מכיוון שהמודעות לאיכות הסביבה הולכת וגוברת עם השנים, נעשים יותר ויותר מאמצים לייצר חשמל באמצעים שאינם מזהמים את הסביבה. הדרך הזולה ביותר לייצר חשמל היא באמצעות אנרגיית השמש, והסיבה היחידה לכך שלא משתמשים בטכנולוגיה סולארית באופן קבוע בארץ, היא שבניית המערכות הסולאריות שייצרו חשמל באמצעות אנרגיה סולארית היא יקרה למדי.
 
 כיום ישנם שני סוגי מערכות לייצור חשמל מטכנולוגיה סולארית. הראשונה היא מערכת יקרה במיוחד, שבנייתה משתלמת רק באזורים גדולים במיוחד. היא מורכבת ממערכות תרמו-סולאריות וממראות – המערכת ממקדת את חום השמש אל המראות, ויוצרת חום גבוה במיוחד, עמו מחממים מים עד ליצירת קיטור, המשמש לייצור חשמל.
 
המערכת הנפוצה יותר היא מערכת של לוחות פוטו-וולטאיים, כלומר תאים סולאריים, שעשויים בדרך כלל מסיליקון, ובהם מוטען שדה חשמלי. כאשר השמש חודרת מבעדם, נוצר זרם חשמלי. המערכות האלה זולות יחסית. הממשלה מאפשרת לכל בניין מגורים להתקין מערכת כזו על הגג, לנצל את החשמל המופק ממנה, ולמכור, בתשלום, את היתרה לחברת החשמל.
 
חברת סולאר גרין בונה מערכות מסוג זה על כל סוגי הבניינים. טכנולוגיה סולארית היא אנרגיה זולה וידידותית לסביבה, וכדאי להשתמש בה.
 
לקבלת הצעת מחיר מחברת סולאר גרין המומחים בהקמת מערכות סולאריות, פנו אלינו עוד היום ותקבלו הצעת מחיר ללא כל התחייבות.
 
 
 
חברת Solargreen , הינה החברה המובילה בתחום התקנת מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות בארץ.
כתובת למשלוח דואר: סולאר גרין בע"מ, ת.ד 1022, אירפורט סיטי, נתב"ג 70100  |  פקס: 077-544-7866  |  דוא"ל: info@solargreen.co.il
 
 
אנרגיה ירוקה
אנרגיה סולארית
אנרגיה חלופית
מתקן פוטו וולטאי
אנרגיה סולרית
תחנת כוח סולארית
גג סולארי
חווה סולארית
חשמל ביתי
מערכת סולארית
 
ייצור חשמל
פאנלים סולאריים
אנרגיית השמש
לוחות סולארים
מערכת סולרית
התקנת מערכת סולארית
מערכת חשמל סולארית
מערכת פוטו וולטאית לייצור חשמל
פנלים סולריים
מערכות סולאריות
 
אנרגית שמש
אנרגיית רוח
אנרגייה סולארית
לוח סולארי
מחיר למערכת סולארית
ייצור חשמל
מערכת סולארית ביתית
אנרגייה סולרית
חשמל סולרי
 
חברות אנרגיה סולארית
תאורה סולארית
מערכות חשמל סולאריות
תא סולארי
אנרגיה סולארית בעולם
פאנלים סולארים
התקנת מערכות סולאריות
אנרגיה סולארית ביתית
מערכות אנרגיה סולארית
 
מערכות סולאריות ביתיות
סולארית
חשמל סולארי
חברות סולאריות
חשמל לתעשייה
תאורה סולארית
רשות החשמל אנרגיה סולארית
מערכת אנרגיה סולארית
 
קידום אורגני | קידום אתרים