מונה נטו
072-2575187
   
   
 
 
נשמח לתאם עמכם
פגישת ייעוץ!
חייגו עכשיו:
072-2575187
או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:
 
 
 
 

  חשמל סולרי

 
 
חברת חשמל לקחה לכם כסף על החשמל שהיא מספקת? עכשיו שהיא תשלם!
 
חשמל סולרי – יש דבר כזה?
 
כן, יש דבר כזה. לחברת החשמל יש אולי מונופול על ייצור החשמל כיום, אך יותר ויותר אנשים מבינים שישנה אפשרות של ייצור חשמל סולרי באמצעות מערכות אנרגיה סולארית. כיום אפשר לבנות כמעט בכל גג של כל מבנה מערכת סולארית איכותית שמאפשרת ייצור של חשמל עבור דיירי המבנה עצמו, ועוד עודפים.
 
למה לייצר חשמל סולרי?
 
חשמל סולרי מייצרים באמצעות מערכות סולאריות, כפי שכבר כתבנו. יש לכך מספר יתרונות חשובים. ראשית, העולם נתון בבעיית אנרגיה חריפה. ייצור האנרגיה כפי שאנחנו מכירים אותו עד היום, מייצר פסולת רבה וזיהום אויר במימדים גדולים. בנוסף, מקורות האנרגיה בעולם מדלדלים, והעולם נתון בחיפוש מתמיד אחר מקורות אנרגיה חלופיים. הפתרון הטוב ביותר לבעיה זו היא ייצור אנרגיה חשמלית מקרני השמש. השמש היא משאב שאינו מתכלה ואינו יוצר זיהום אויר, ולכן האנרגיה המופקת ממנה היא אנרגיה ירוקה. בנוסף, ייצור של חשמל סולרי חוסך לדיירי הבית כסף רב.
כיצד? אמנם, כדי ליצור חשמל סולרי יש להשקיע, ולא מעט, בבניית מערכת סולארית. אך ברגע שהמערכת בנויה, מקבלים כל דיירי הבניין חשמל בחינם. זאת ועוד, את עודפי החשמל המיוצרים על ידי המערכת יכולים הדיירים למכור לחברת החשמל. חברת החשמל מחויבת על פי חוק לרכוש את העודפים הללו. כך יכולה ההשקעה בבניית המערכת לחזור לדיירים בקלות רבה.
 
איך מייצרים חשמל סולרי?
 
חשמל סולרי מיוצר על ידי הרכבה של מערכות סולאריות על ג הבית. מערכות סולאריות אלה מורכבות מפאנלים סולאריים, או לוחות פוטו וולטאים. אלה הם לוחות סיליקון (בדרך כלל), שמוטענים בשדה חשמלי. כאשר קרני השמש מגיעות ללוחות הללו, נוצר מהן זרם חשמלי שמועבר בכבלים אל נקודות החשמל בבית. זוהי, בבסיסה, המערכת הפופולארית והזולה ביותר לייצור חשמל סולרי.
 
איך בונים מערכות כאלה?
 
באמצעות סולאר גרין. חברת סולאר גרין היא חברה ותיקה המייצרת לוחות פוטו וולטאיים ומערכות סולאריות מתקדמות, ומתקינה אותם בכל גג שבו מתאפשר הדבר. חברת סולאר גרין גם דואגת לתחזוקה שוטפת של המערכות, מה שמבטיח לכם אספקת חשמל תקינה בכל ימות השנה, ורווח נקי.
 
רוצים להיות חברת החשמל של עצמכם? מעוניינים להתחיל לקבל כסף מחברת חשמל עם התחייבות של המדינה? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עם הצעת מחיר משתלמת ופרטים נוספים.
 
 
 
חברת Solargreen , הינה החברה המובילה בתחום התקנת מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות בארץ.
כתובת למשלוח דואר: סולאר גרין בע"מ, ת.ד 1022, אירפורט סיטי, נתב"ג 70100  |  פקס: 077-544-7866  |  דוא"ל: info@solargreen.co.il
 
מגש פירות
אנרגיה ירוקה
אנרגיה סולארית
אנרגיה חלופית
מתקן פוטו וולטאי
אנרגיה סולרית
תחנת כוח סולארית
גג סולארי
חווה סולארית
חשמל ביתי
מערכת סולארית
 
ייצור חשמל
פאנלים סולאריים
אנרגיית השמש
לוחות סולארים
מערכת סולרית
התקנת מערכת סולארית
מערכת חשמל סולארית
מערכת פוטו וולטאית לייצור חשמל
פנלים סולריים
מערכות סולאריות
 
אנרגית שמש
אנרגיית רוח
אנרגייה סולארית
לוח סולארי
מחיר למערכת סולארית
ייצור חשמל
מערכת סולארית ביתית
אנרגייה סולרית
חשמל סולרי
 
חברות אנרגיה סולארית
תאורה סולארית
מערכות חשמל סולאריות
תא סולארי
אנרגיה סולארית בעולם
פאנלים סולארים
התקנת מערכות סולאריות
אנרגיה סולארית ביתית
מערכות אנרגיה סולארית
 
מערכות סולאריות ביתיות
סולארית
חשמל סולארי
חברות סולאריות
חשמל לתעשייה
תאורה סולארית
רשות החשמל אנרגיה סולארית
מערכת אנרגיה סולארית
 
קידום אורגני | קידום אתרים