מונה נטו
072-2575187
   
   
 
 
נשמח לתאם עמכם
פגישת ייעוץ!
חייגו עכשיו:
072-2575187
או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:
 
 
 
 

  מערכת סולארית

 
 
חברת סולאר גרין, המלאכים בירוק – שומרים על הסביבה ודואגים לכם להכנסה כספית נוספת בכל חודש ללא השקעה של זמן או מאמץ.
 
מערכת סולארית – מה זה בכלל?
 
מערכת סולארית היא מערכת שבאמצעותה האנרגיה שאנו יכולים להפיק מן השמש. השמש שולחת לכדור הארץ קרניים המפיצות אור וחום – שניהם בעצם סוגים של אנרגיה. בני האדם כיום כבר יודעים כיצד לקחת את קרני השמש ולייצר מהן אנרגיה זמינה בה אפשר להשתמש לצרכים שונים. היתרון של מערכת סולאריות ביתיות היא שזה אנרגיה ירוקה. היא חוסכת בחשמלנה, ואי דורשת שימוש במשאבים מתכלים, מה שגם חוסך בייצרו פסולת ובזיהום כדור הארץ. ישראל היא אחת המדינות המתקדמות ביותר בתחומי מערכת סולארית, בעיקר מפני שהיא ארץ שטופת שמש.
 
איך משתמשים במערכת סולארית?
 
עם השנים פותחו מערכות רבות שתפקידן לנצל מערכת סולארית לשימוש שוטף של בני האדם. ישנן מערכות פשוטות שמוכרות לכל אחד, והן המערכות שמשתמשות במערכת סולארית לצרכי חימום בלבד. המערכות המוכרות הללו הן החממות ודודי השמש. חממות משתמשות במערכת סולארית כדי להגביר את החום בגינות ירק מסוימות, שבהן הצמחים זקוקים לחום רב. דודי שמש משתמשים במערכת סולארית בשביל לחמם מים, לצרכים ביתיים פשוטים. דודי השמש מכילים קולטנים, ואלה סופחים אליהם במהירות וביעילות את קרני השמש, ומחממים בעזרתן את המים שבדוד, אשר זורמים אחר כך לברזים שבבתים.
 
ממערכות של מערכת סולארית לייצור חשמל
 
ישנם שני סוגים של מערכות שמשתמשות במערכת סולארית לייצור חשמל. למערכות אלה יתרון כלכלי, אך גם חסרון כלכלי – המערכות עצמן יקרות יחסית, ואפילו יקרות מאד, תלוי בסוג המערכת. אולם ברגע שהמערכת בנויה, החשמל שמופק ממנה הוא זול, ובעצם – חינמי. החיסכון הכלכלי לטווח ארוך יחד עם השמירה על איכות הסביבה, הופכים את השימוש במערכת סולארית לייצור חשמל למשתלמת במיוחד.
 
המערכות המקובלות כיום לייצור חשמל באמצעות מערכת סולארית הן המערכת התרמו-סולארית, שהיא יקרה במיוחד, ומשמשת לחימום מים עד ליצירת קיטור, שממנו מיצרים חשמל, והמערכת הפוטו-וולטאית.  והמערכת הפוטו-וולטאית  זוהי מערכת המורכבת מתאים סולאריים, שעשויים לרוב מסיליקון ודומיו, כאשר בתוך התאים מטעינים שדה חשמלי. ברגע שקרני השמש חודרות אל התאים, נוצר זרם חשמלי שהופק ממערכת סולארית. מערכת זו זולה יחסית, וניתן להתקינה אף על גגות של בנינים פרטיים.
 
חברת סולאר-גרין המומחים להקמת מערכות פוטו-וולטאיות באיכות גבוהה ללקוחות פרטיים ומוסדות, מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות.
 
 
 
חברת Solargreen , הינה החברה המובילה בתחום התקנת מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות בארץ.
כתובת למשלוח דואר: סולאר גרין בע"מ, ת.ד 1022, אירפורט סיטי, נתב"ג 70100  |  פקס: 077-544-7866  |  דוא"ל: info@solargreen.co.il
 
מגש פירות
אנרגיה ירוקה
אנרגיה סולארית
אנרגיה חלופית
מתקן פוטו וולטאי
אנרגיה סולרית
תחנת כוח סולארית
גג סולארי
חווה סולארית
חשמל ביתי
מערכת סולארית
 
ייצור חשמל
פאנלים סולאריים
אנרגיית השמש
לוחות סולארים
מערכת סולרית
התקנת מערכת סולארית
מערכת חשמל סולארית
מערכת פוטו וולטאית לייצור חשמל
פנלים סולריים
מערכות סולאריות
 
אנרגית שמש
אנרגיית רוח
אנרגייה סולארית
לוח סולארי
מחיר למערכת סולארית
ייצור חשמל
מערכת סולארית ביתית
אנרגייה סולרית
חשמל סולרי
 
חברות אנרגיה סולארית
תאורה סולארית
מערכות חשמל סולאריות
תא סולארי
אנרגיה סולארית בעולם
פאנלים סולארים
התקנת מערכות סולאריות
אנרגיה סולארית ביתית
מערכות אנרגיה סולארית
 
מערכות סולאריות ביתיות
סולארית
חשמל סולארי
חברות סולאריות
חשמל לתעשייה
תאורה סולארית
רשות החשמל אנרגיה סולארית
מערכת אנרגיה סולארית
 
קידום אורגני | קידום אתרים