מונה נטו
072-2575187
   
   
 
 
נשמח לתאם עמכם
פגישת ייעוץ!
חייגו עכשיו:
072-2575187
או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:
 
 
 
 

  רשות החשמל אנרגיה סולארית

 
רשות החשמל אנרגיה סולארית

חשמל מיוצר במשך הרבה מאוד שנים על ידי חברת החשמל בצורה מאוד לא ידידותית לסביבה ומאוד יקרה, במשך שנים דיברו ברשות החשמל אנרגיה סולארית על נכונות שימוש וניצול משאבי הטבע של מדינת ישראל, אומנם אין בידינו אוצרות טבע כמו במקומות אחרים בעולם אבל ניצול השמש הוא דבר הכרחי, נוסף על כך הבירוקרטיה הישראלית התגלתה במשך שנים בשיא גדולתו ולא אפשרה את התנאים הדרושים לניצול משאב טבע זה.
הבינה רשות החשמל אנרגיה סולארית היא מצרך הכרחי בימים שהם ימים שכל העולם מתקדם לטובת אנרגיה ירוקה פחות בזבזנית ויותר נקיה, אנו למדים בשנים האחרונות שיש חשיבות רבה להסתכלות של העולם המודרני על מדינות שהופכות למדינות מתקדמות מבחינת האנרגיה הירוקה.

מה זה אומר רשות החשמל אנרגיה סולארית?

רשות החשמל אנרגיה סולארית מאפשרת כיום ומעודדת ניצול של משאב הטבע הגדול ביותר שיש למדינת ישראל להציע, השמש, לכידה של אור השמש וייצור אנרגיה לטובת חשמל היא למעשה תפחית את הצורך במקורות אנרגיה מזהמות, חברת סולר גרין מקימה כיום מערכי אנרגיה סולארית בצורות שונות.

חווה סולארית- משמע שטחים גדולים שקולטים את קרני השמש ומאפשרים לייצר חשמל ולמכור אותו, צורה זו של אגירת החשמל היא מסחרית ומטרתה העיקרית למכור חשמל.

תחנת כוח סולארית- כלומר תחנות קטנות הרבה יותר של אנרגיה סולארית, מטרתן העיקרית היא לייצר חשמל נקודתי עבור אותו מבנה שעליו נבנתה תחנת הכוח, זה יכול לשמש אתרים כמו תחנות דלק, רפתות, משרדים, בתי חולים ועוד.

סולר גרין ורשות החשמל אנרגיה סולארית

חברת סולר גרין יודעת כיום ליצור את כל התנאים על מנת להקים מערכות סולארית גדולות וקטנות, לחברת סולר גרין הקשרים הנכונים להתגבר על כל הבעיות הבירוקרטיות שעלולות להיווצר, מבחינה מקצועית לסולר גרין יש את כל הידע והניסיון לייצר מערכות אלה.
סולר גרין תעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, מתן אחריות לאורך שנים ואחזקה שוטפת של כל מערכת האנרגיה הסולארית, סולר גרין תעזור לכם לחסוך ולהרוויח הרבה כסף באמצעות אנרגיה ירוקה.
 
 
 
חברת Solargreen , הינה החברה המובילה בתחום התקנת מערכות סולאריות פוטו-וולטאיות בארץ.
כתובת למשלוח דואר: סולאר גרין בע"מ, ת.ד 1022, אירפורט סיטי, נתב"ג 70100  |  פקס: 077-544-7866  |  דוא"ל: info@solargreen.co.il
 
מגש פירות
אנרגיה ירוקה
אנרגיה סולארית
אנרגיה חלופית
מתקן פוטו וולטאי
אנרגיה סולרית
תחנת כוח סולארית
גג סולארי
חווה סולארית
חשמל ביתי
מערכת סולארית
 
ייצור חשמל
פאנלים סולאריים
אנרגיית השמש
לוחות סולארים
מערכת סולרית
התקנת מערכת סולארית
מערכת חשמל סולארית
מערכת פוטו וולטאית לייצור חשמל
פנלים סולריים
מערכות סולאריות
 
אנרגית שמש
אנרגיית רוח
אנרגייה סולארית
לוח סולארי
מחיר למערכת סולארית
ייצור חשמל
מערכת סולארית ביתית
אנרגייה סולרית
חשמל סולרי
 
חברות אנרגיה סולארית
תאורה סולארית
מערכות חשמל סולאריות
תא סולארי
אנרגיה סולארית בעולם
פאנלים סולארים
התקנת מערכות סולאריות
אנרגיה סולארית ביתית
מערכות אנרגיה סולארית
 
מערכות סולאריות ביתיות
סולארית
חשמל סולארי
חברות סולאריות
חשמל לתעשייה
תאורה סולארית
רשות החשמל אנרגיה סולארית
מערכת אנרגיה סולארית
 
קידום אורגני | קידום אתרים